Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
SEGA
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
3399
11.04.2011, 18:18
Sprzedam dużo vlepek różnych MIX ŚLĄSK - WISŁA - LECHIA I KILKA UNII
LINK DO VLEPEK TO:
http://img132.imageshack.us/g/11042011137.jpg/
RAZEM OK 320
ZAPRASZAM DO OGLĄDNIĘCIA I DO PRZESYŁANIA PROPOZYCJI.
ROZWAŻĘ KAŻDĄ PROPOZYCJĘ.
OTO KILKA Z NICH.
"Życie jak mecz, jeden mecz, który ważniejszy jest niż życie..."
SEGA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SEGA
Znajdź inne posty napisane przez SEGA