|
Senior Member
Offline
|
|
Cytat:
|
Dzień po zremisowanym meczu w Kielcach piłkarze Białej Gwiazdy wybrali się do Zabierzowa Bocheńskiego, aby spotkać się z fanami w Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_bochenskim/
|
|