skeba napisał(a):

Jeśli postawi na Łobodzińskiego to będzie to jego kolejny błąd.
Maaskant jest dobrym trenerem, nie mi to oceniać, ale dokonuje złych zmian i każdy to widzi.
Ale Robert mam nadzieję, wie co robi.
Bezapelacyjnie - Rios do pierwszego składu.
2 mecze Me - 7 bramek - to przecież widać, ze koleś jest w formie.
|
Błąd? Jasnowidz jesteś czy co? Z góry wiesz że błąd....
Czy to będzie błąd czy nie to stwierdzimy po meczu. Tym bardziej ze i tak nie wiemy teraz na kogo postawi Maaskant.
Burliga Lechowi w ME też 4 bramki strzelił i co? Tak ze spokojnie z tym
błędem Maaskanta
BTW
Z Bełchatowem gramy mecz o życie, po stracie punktów w Kielcach musimy wygrać. Nieważne jak i ile ale musimy wygrać. Nawet po samobóju i siermiężnej grze 1-0
