Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#984
Stary 11.04.2011, 17:47
Tak trochę zejdę z tematu.

Jak to jest dokładnie z Jędkerem? Całkowicie się odwrócił od ZIP-ów?

Teoretycznie "Monopol" powstał w 2006, ale jeszcze w 2010 przecież Jędker miał zwrotkę w "I żeby było normalnie".

Później nie ma go w kawałku "Po drodze" na reedycji "Chleba powszedniego", u Braha w kawałku "Jedno niebo" też nie wydaje mi się żebym go słyszał wśród ZIP-ów.

Do tego na oficjalnym profilu Prosto Label śmiano się 1 kwietnia że nagrywa "Uliczny rap" z Pewexem i Jolą Rutowicz.

Całkowicie skończył z rapem? Koledzy się od niego odwrócili?
Odpowiedz cytując