|
Tak trochę zejdę z tematu.
Jak to jest dokładnie z Jędkerem? Całkowicie się odwrócił od ZIP-ów?
Teoretycznie "Monopol" powstał w 2006, ale jeszcze w 2010 przecież Jędker miał zwrotkę w "I żeby było normalnie".
Później nie ma go w kawałku "Po drodze" na reedycji "Chleba powszedniego", u Braha w kawałku "Jedno niebo" też nie wydaje mi się żebym go słyszał wśród ZIP-ów.
Do tego na oficjalnym profilu Prosto Label śmiano się 1 kwietnia że nagrywa "Uliczny rap" z Pewexem i Jolą Rutowicz.
Całkowicie skończył z rapem? Koledzy się od niego odwrócili?
|