http://lechia.net/index.php?option=c...rticle&id=2572
Czy jest jakaś podobna akcja u nas ? Pytam bo nie wiem co zrobić z tym moim procentem

Wiem że to tylko kropla w morzu potrzeb ale jeżeli komuś pomagać to temu komu jest to najbardziej potrzebne. Więc jeśli jakiś kibic Wisły jest w podobnej sytuacji jak opisanii w ww artykule to poprosze nazwe KRS fundacji