Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21578
Stary 11.04.2011, 17:27
http://lechia.net/index.php?option=c...rticle&id=2572

Czy jest jakaś podobna akcja u nas ? Pytam bo nie wiem co zrobić z tym moim procentem Wiem że to tylko kropla w morzu potrzeb ale jeżeli komuś pomagać to temu komu jest to najbardziej potrzebne. Więc jeśli jakiś kibic Wisły jest w podobnej sytuacji jak opisanii w ww artykule to poprosze nazwe KRS fundacji
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując