Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3616
Stary 11.04.2011, 17:02
Jagul napisał(a):Wyświetl post
A Paljić moim zdaniem nie jest takich zły i prezentuje się najlepiej z całej tej "obrony".
Jak to się mówi, jesteś na tyle dobry na ile cie sprawdzono. Diaz grał i w pucharach i w kadrze, kupiło go potem FC Brugge, bynajmniej nie za ładne oczy. A Dragan? Gdzie miał okazje się wykazać?Puchary?Kadra? Czy w meczach z rywalami pokroju Polonia Bytom? Dla mnie niewiadoma.

Jeśli chodzi o zmiany Maaskanta, to nie jest przecież tajemnicą, że po strzeleniu bramki lubi grać na utrzymanie wyniku. Sam to przyznał w wywiadach. Robi więc zmiany zgodnie z własnym tokiem myslenia, dlatego w koncówce meczu, grajac 10 na 10, zamiast szukac 3 bramki cofnelismy sie na wlasna polowe w zalozeniu by wytrwac do koncowego gwizdka z 2:1...Jakie daje to efekty widzielismy z Podbeskidziem i Koroną. Najlepsza obroną jest atak, a zwlasza gdy obrona kuleje... Przed laty założenie było proste, atakować od 1 do 90 minuty i strzelic wiecej bramek od rywala, czasami nadzialismy sie na kontre ale zazwyczaj konczylo sie wygraną, wysoką wygraną.
Ostatnio edytowane przez Filippo : 11.04.2011 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując