|
Rios pewnie zagra za Małego, a jak nie zacznie od 1 minuty to wejdzie w trakcie meczu.. Najwyzszy czas by strzelił bramkę albo chociaz zaasystował.
Motyw zbijania ceny ma sens pod warunkiem, ze piłkarz o tym wie...Zaden grajek z ambicjami nie bedzie akceptowal kolejnego sezonu na ławce, wiec pewnie facet w lecie spakuje torby i poszuka szczescia gdzie indziej.
|