Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.04.2011, 16:52
Rios pewnie zagra za Małego, a jak nie zacznie od 1 minuty to wejdzie w trakcie meczu.. Najwyzszy czas by strzelił bramkę albo chociaz zaasystował.

Motyw zbijania ceny ma sens pod warunkiem, ze piłkarz o tym wie...Zaden grajek z ambicjami nie bedzie akceptowal kolejnego sezonu na ławce, wiec pewnie facet w lecie spakuje torby i poszuka szczescia gdzie indziej.
Odpowiedz cytując