Ogryzek napisał(a):

|
A nie odwrotnie? Do kiedy nie ma prawomocnego wyroku to chyba obowiązuje domniemanie niewinności?
|
Znowu powie, że nie wiedział komu dawał i po co dawał, myślał że to zbiórka na jeden z domów dziecka w Krakowie, a tak w ogóle to nie była prawda tylko sen na jawie... Czekam na news o zerwaniu przez Wisłę kontraktu z panem Wojciechem Ł.