Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10494
Stary 11.04.2011, 16:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A nie odwrotnie? Do kiedy nie ma prawomocnego wyroku to chyba obowiązuje domniemanie niewinności?
Znowu powie, że nie wiedział komu dawał i po co dawał, myślał że to zbiórka na jeden z domów dziecka w Krakowie, a tak w ogóle to nie była prawda tylko sen na jawie... Czekam na news o zerwaniu przez Wisłę kontraktu z panem Wojciechem Ł.
Odpowiedz cytując