Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10492
Stary 11.04.2011, 16:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A nie odwrotnie? Do kiedy nie ma prawomocnego wyroku to chyba obowiązuje domniemanie niewinności?
Skoro prokuratura zlozyla akt oskarzenie do sadu to dowody musza miec mocne. Zauwaz ze wiele osob ktore sa zamieszane w to wydarzenie dobrowolnie poddalo sie karze. Uwazam po prostu ze do momentu wyjasnienia nei powinien grac w Wisle. Potem zaleznie od werdyktu sadu powinny byc podjete odpowiednie kroki.

Mam nadzieje ze w przypadku wyrokow skazujacych kary wiezienia beda BEZ ZAWIESZENIA.

Orientuje sie moze ktos czy podejrzenie o korupcje poparte prawomocnym wyrokiem sadu moze byc podstawa do zerwania kontraktu?

Viva prokuratura we Wroclawiu!! Niech nam zyje!!
Ostatnio edytowane przez RAF : 11.04.2011 o godz. 16:44.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując