Ogryzek napisał(a):

|
A nie odwrotnie? Do kiedy nie ma prawomocnego wyroku to chyba obowiązuje domniemanie niewinności?
|
Skoro prokuratura zlozyla akt oskarzenie do sadu to dowody musza miec mocne. Zauwaz ze wiele osob ktore sa zamieszane w to wydarzenie dobrowolnie poddalo sie karze. Uwazam po prostu ze do momentu wyjasnienia nei powinien grac w Wisle. Potem zaleznie od werdyktu sadu powinny byc podjete odpowiednie kroki.
Mam nadzieje ze w przypadku wyrokow skazujacych kary wiezienia beda BEZ ZAWIESZENIA.
Orientuje sie moze ktos czy podejrzenie o korupcje poparte prawomocnym wyrokiem sadu moze byc podstawa do zerwania kontraktu?
Viva prokuratura we Wroclawiu!! Niech nam zyje!!