Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10490
Stary 11.04.2011, 16:39
Życzę wszystkim wypowiadającym się za wyrzuceniem Paljicia/ukaraniem/itp samych grajków którzy będą sprzedawać mecze Wisły, pobierać co miesiąc wypłatę i lać na to z uśmiechem przy okazji przybijając piątki z wielkimi fanatykami bo oni są tacy fajni.

A ja osobiście będę 10 razy głośniej krzyczał na meczu z GKS jego nazwisko. Bo to jest przynajmniej piłkarz któremu zależy a nie zwisa. Więc bądźcie cicho Inni będą głośniejsi.
Odpowiedz cytując