blanco napisał(a):

Brawo ....a geniuszu , byłoby bardzo fajnie .
To jest tak żenujące,że aż żal komentować. Pokemoniada to potęgi n-tej. Najpierw ktoś pisze,że Wilk sprzedał/oddał/przekręcił mecz a teraz pokemony wyrzucają z klubu faceta za to ,że wpadł w furię.
Kto myśli,że Dragan kopnął koszulkę , bo ma za nic nasz klub jest ograniczony i tyle w temacie.
|
I tak myślę, że na jednorazowe znieważenie zasłużył. Mnie osobiście jego furia zabolała, ja barwy noszę z dumą, a on je kopnął.. Mistrzostwa nie przegramy jak mu damy do zrozumienia podczas jednego meczu, że najzwyczajniej przegiął! Co by poczuł, gdyby młyn zamilczał podczas wykrzykiwania jego nazwiska? Nie wiem i nie obchodzi mnie to! Na pewno by się nie poczuł gorzej niż my kibice oglądający obraz jego frustracji. AMEN
A kto Ci tu w ogóle mówi o wyrzucaniu go z Wisły?!
