Wyświetl pojedynczy post
majson
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#725
Stary 11.04.2011, 16:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Bardzo szanuję Maaskanta, ale wczoraj popełnił jednak duże błędy taktyczne i to drugi raz w rundzie. Przy jakości naszej gry defensywnej nie wolno ściągać wszystkich napastników i Meliksona, bo to oznacza , że rywal może iść spokojnie na całość. To oddanie pola i skazywanie się na walkę o wynik tylko samym kryciem strefowym, które jest najsłabszą stroną tej drużyny.

To nie jest mądre posunięcie, co pokazało też wcześniej Podbeskidzie.

Boję się o naszą obronę w kontekście kolejnych meczów. Wystarczy z nią grać "na aferę" i już jest groźnie. Jaliens jest za wolny i gra za miękko , Chavez bardzo często się gubi, a prawej obrony w ogóle de facto nie ma - jeśli każde wejście takiego Lisowskiego kończy się dośrodkowaniem, to o czym w ogóle mówimy? To nie jest żadna obrona tylko jedna wielka prowizorka, która przy braku szczęścia i kolejnych błędach taktycznych Maaskanta może kosztować nas nawet mistrzostwo.
No niby tak,ale kto nam tak na prawdę może odebrać to mistrzostwo. Lech z Bakero nic nie wygrywa .Legia za Skorży to masakra,a Jagiellonia bez Grosickiego straciła połowę swojej mocy. Widać teraz jak mocna jest nasza liga.
Odpowiedz cytując