Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10483
Stary 11.04.2011, 16:10
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Rios strzelił kolejne gole w Młodej Ekstraklasie wiec jak nie dostanie szansy z Bełchatowem to bede w szoku
Małecki wykartkowany, więc raczej zagra, ale czy nam to wyjdzie na zdrowie? Wątpię...
EDIT: Pewnie Rios i Łobodziński podzielą się jakoś 90-cioma minutami.

skeba napisał(a):Wyświetl post
Ironia kolego... że tego nie zrozumiałeś
Tu już takie rzeczy piszą na poważnie, że mnie nic nie dziwi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.04.2011 o godz. 16:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując