Kluvi,ale takie detale jak wlasnie ta podcinka z TSP decyduja o wielu sprawach.Gdyby strzelił to bysmy mieli PP i grali innym składem.
Jirsak jakos potrafił wykorzystać szansę od trenera tak samo jak Kirm w rundzie jesiennej.
Jakby Issa Ba zdobył bramkę z 3 metrów w derbach bylibyśmy MP a nie Lech,a Senegalczyk grałby dalej przy Reymonta.
Technicznie bardzo dobry był,rownie jak Rios,problemem była jego motoryka.
Po za tym ocenianie Riosa przez pryzmat meczu MESA to nie jest najlepsze okulary.
E : Kluvi -grał nieźle ,ale wg.Ciebie czy trenera ?
Skoro R.M. go nie wystawia to cos musi byc przyczyną np.w meczu z przeciwnikiem silowym,gdzie nie mozna grac kombinacyjnie Rios sie nie nadaje,a takich pojedynkow mamy najwiecej.Tak czy nie?
E2: Ja wiem co sadzi trener bo czytalem wywiady,takze rozumiem dlaczego Rios nie gra
