Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.04.2011, 15:44
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Spoko ale patrząc na Riosa to można stwierdzić że następny mecz ME w Krk skończy z 5 bramkami na koncie
a z tymi szansami to śmiechu warte w poprzedniej rundzie owszem grał nieźle brakowało bramek jedynie. W tej grał ogony raz z Podbeskidziem gdzie wypadł mimo wszystko całkiem dobrze, ale oczywiście każdy go obwinia o to że "po co lobował "czemu nie podał" ale w ME pokazał że potrafi strzelać, podawać. Sam trener mówił w jednym z wywiadów że Rios jest specyficzny bo ciężko go ustawić, ale gra dobrze kombinacyjnie, a do LM czy eliminacji może się przydać.
Cóż widocznie coś jest na rzeczy z tym zbijaniem ceny za niego
Kluvi,ale takie detale jak wlasnie ta podcinka z TSP decyduja o wielu sprawach.Gdyby strzelił to bysmy mieli PP i grali innym składem.
Jirsak jakos potrafił wykorzystać szansę od trenera tak samo jak Kirm w rundzie jesiennej.
Jakby Issa Ba zdobył bramkę z 3 metrów w derbach bylibyśmy MP a nie Lech,a Senegalczyk grałby dalej przy Reymonta.
Technicznie bardzo dobry był,rownie jak Rios,problemem była jego motoryka.
Po za tym ocenianie Riosa przez pryzmat meczu MESA to nie jest najlepsze okulary.

E : Kluvi -grał nieźle ,ale wg.Ciebie czy trenera ?
Skoro R.M. go nie wystawia to cos musi byc przyczyną np.w meczu z przeciwnikiem silowym,gdzie nie mozna grac kombinacyjnie Rios sie nie nadaje,a takich pojedynkow mamy najwiecej.Tak czy nie?
E2: Ja wiem co sadzi trener bo czytalem wywiady,takze rozumiem dlaczego Rios nie gra
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.04.2011 o godz. 16:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując