Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10469
Stary 11.04.2011, 15:10
Faktycznie, jest też dzisiaj pozytyw. Mecz w ME to oczywiście nic wielkiego, ale 4 bramki mają swoją wymowę.

Rios powinien dostać szansę w następnym meczu. Nie wiem, czy w pierwszym składzie ale 20-30 minut na pewno.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując