Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 11.04.2011, 15:09
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Tanzen właśnie sprawdzam sobie poprzednie sezony i nie ma tam Łobo w ME i jego bramek więc nie wiem kiedy on mógł mieć taką serię. Poza tym 2 mecze i 7 bramek robi wrażenie nie sądzisz? Nie wiem czy ktokolwiek w ME miał taki bilans.
Dawid Jarka w Ekstraklasie miał taki.
Nie w ME, tylko Ekstraklasie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując