Może faktycznie sztab zablokował częste występy Riosa w pierwszej drużynie by przez to zbijać cenę za ewentualny transfer i tym samym mieć szansę by ten zawodnik grał u nas w następnym sezonie?
Bo ja nie wiem jak sobie to wytłumaczyć, że trener woli stawiać na Loba
