Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 11.04.2011, 15:03
Może faktycznie sztab zablokował częste występy Riosa w pierwszej drużynie by przez to zbijać cenę za ewentualny transfer i tym samym mieć szansę by ten zawodnik grał u nas w następnym sezonie?

Bo ja nie wiem jak sobie to wytłumaczyć, że trener woli stawiać na Loba
Odpowiedz cytując