Cytat:
|
Tylko trener mówił przed meczem z Koroną, że Łobo nie jest słaby i grałby gdyby nie to że Kirm i Małecki są w formie.
|
Łobo - wszedł, miał akcje, zeby podac prostopadle do napastnika, a ten wybil do przodu i mina, jakby to był błąd napastnika. Koleś jest tragedią i każdy to widzi, może Lobo jest mistrzem treningów i tam strzela, asystuje...
To tak jak Polscy skoczkowie, którzy są mistrzami kwalifikacji.