Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.04.2011, 14:50
@skeba - zgadzam się jak najbardziej.

Tylko trener mówił przed meczem z Koroną, że Łobo nie jest słaby i grałby gdyby nie to że Kirm i Małecki są w formie.

W każdym razie który z tej dwójki się nie do końca sprawdzi (Łobo, Rios) to drugi powinien szybko wejść w drugiej połowie, a nie na ostatnie 5min lub mniej.

Co do bramek w ME to Łobo jakoś rok temu też seryjnie strzelał tam gole i to piękne gole.
Odpowiedz cytując