Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10468
Stary 11.04.2011, 14:45
Janek Skawina napisał(a):Wyświetl post
W pt przy przedstawianiu składu, w jakim wystąpi Wisła na pewno nie wykrzyczę nazwiska Dragana! Poczekam w milczeniu, aż spiker przejdzie do następnego grajka. Fajnie by było gdyby cały młyn zamilczał przy jego nazwisku!
Brawo ....a geniuszu , byłoby bardzo fajnie .
To jest tak żenujące,że aż żal komentować. Pokemoniada to potęgi n-tej. Najpierw ktoś pisze,że Wilk sprzedał/oddał/przekręcił mecz a teraz pokemony wyrzucają z klubu faceta za to ,że wpadł w furię.
Kto myśli,że Dragan kopnął koszulkę , bo ma za nic nasz klub jest ograniczony i tyle w temacie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując