Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
1333
11.04.2011, 14:21
Kocur
napisał(a):
Ale przecież pejsy są niewinne bo to piłkarze sprzedawali a nie klub
Klub nie miał z tego żadnych korzyści ...
.....
.....
A skad wiesz ze nie? Wlasnie moim zdaniem klub musial wiedziec. Korona, Zaglebie, Jaga i inni zostali ukarani wiec Cracovia tez musi.
http://wisla-krakow.net/
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda