Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1333
Stary 11.04.2011, 14:21
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież pejsy są niewinne bo to piłkarze sprzedawali a nie klub
Klub nie miał z tego żadnych korzyści ...

.....
.....


A skad wiesz ze nie? Wlasnie moim zdaniem klub musial wiedziec. Korona, Zaglebie, Jaga i inni zostali ukarani wiec Cracovia tez musi.
Odpowiedz cytując