Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10464
Stary 11.04.2011, 14:17
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Widzę że doszliśmy do poziomu kiedy to bardziej cenimy przechodzących koło meczu, mających w dupie wynik Wisły. Niż tych których krew zalewa po debilnie straconych punktach,tych którzy tyrają cały mecz jak potrafią najlepiej. Postawa godna kibica. Pomylił się ukorzył ale zero zrozumienia. Przecież każdy powinien na spokojnie przyjąć wydymanie w 94 minucie. To tylko stracone dwa punkty...
Samo sedno - taka trochę modyfikacja "mierny ale wierny" dla niektórych jest idealna.
Odpowiedz cytując