pawelwislak napisał(a):

|
Widzę że doszliśmy do poziomu kiedy to bardziej cenimy przechodzących koło meczu, mających w dupie wynik Wisły. Niż tych których krew zalewa po debilnie straconych punktach,tych którzy tyrają cały mecz jak potrafią najlepiej. Postawa godna kibica. Pomylił się ukorzył ale zero zrozumienia. Przecież każdy powinien na spokojnie przyjąć wydymanie w 94 minucie. To tylko stracone dwa punkty...
|
Samo sedno - taka trochę modyfikacja "mierny ale wierny" dla niektórych jest idealna.