Wyświetl pojedynczy post
batman forever
Junior Member
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10463
Stary 11.04.2011, 14:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O TAK!!

Wyobraźmy sobie taką sytuację: po meczu w....iony Rooney rzuca koszulką i depcze ją. Albo: niech to będzie CR. Albo Messi. Ktokolwiek.
Wyobrażacie sobie? Nie. A przecież to wszystko najemnicy, najlepsi z możliwych, absolutny top...
Różnica jest taka że ci których wymieniłeś podchodzą do porażki "na chłodno", ot zdarzyło sie, trudno. Paljić podszedł emocjonalnie i tyle. Burza w szklance wody.
Odpowiedz cytując