wolfy napisał(a):

O TAK!!
Wyobraźmy sobie taką sytuację: po meczu w....iony Rooney rzuca koszulką i depcze ją. Albo: niech to będzie CR. Albo Messi. Ktokolwiek.
Wyobrażacie sobie? Nie. A przecież to wszystko najemnicy, najlepsi z możliwych, absolutny top...
|
Różnica jest taka że ci których wymieniłeś podchodzą do porażki "na chłodno", ot zdarzyło sie, trudno. Paljić podszedł emocjonalnie i tyle. Burza w szklance wody.