Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10683
Stary 11.04.2011, 14:06
Cytat:
Oczywiscie tym nurkowaniem
to jest nie pierwszy i nie drugi raz jak sie kładzie w polu karnym
tylko i aż o to mi chodzi, po prostu nienawidze takiego taniego aktorstwa

A o naszych stoperach sie wole nie wypowiadać, szczególnie o tym co gra ostatnio Chavez, bo o swoich pewnych rzeczy pisać nie wypada
Też nie przepadam za nurkowaniem, ale Kucharczyk akurat swoją grą w polu przyćmiewa te kilka nurków, które mu się zdarzyło zrobić (chociaż żeby ich było jakoś szczególnie dużo, to też nie kojarzę... była żółta ostatnio za symulowanie, ale to w zasadzie tyle...). W akcji z Zagłębiem nie byłoby żadnego karnego, gdyby jakimś sobie tylko znanym sposobem nie wyrwał (na leżąco) piłki obrońcy i nie przebiegł potem między nimi jak między tyczkami.

Co innego Radović swego czasu, który nurkowaniem ukrywał po prostu fatalne braki formy i kiepską grę.
Legionista
Odpowiedz cytując