Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10682
Stary 11.04.2011, 13:59
Oczywiscie tym nurkowaniem
to jest nie pierwszy i nie drugi raz jak sie kładzie w polu karnym
tylko i aż o to mi chodzi, po prostu nienawidze takiego taniego aktorstwa

A o naszych stoperach sie wole nie wypowiadać, szczególnie o tym co gra ostatnio Chavez, bo o swoich pewnych rzeczy pisać nie wypada

szprotson - tak, też mi sie to nie podoba. Po meczu w Bytomiu byłem bardziej zniesmaczony remisem po takim karnym niz strata punktów
natomiast oglądając 2 ostanie mecze Legii zaczynam kojarzyć Kucharczyka z notorycznego szukania okazji do nura, mimo iz to krzywdzace dla niego
bo jak na swój wiek gra b.dobrze i momentami przypomina młodego Błaszczykowskiego
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 11.04.2011 o godz. 14:10.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując