masterlag napisał(a):

|
Tę sprawę z korupcją powinni jak najszybciej wykorzystać Valckx z Basałajem i rozwiązać kontrakt z Łobo. Wisła przecież mówiła, że nie ma nic wspólnego z korupcją i nie chce mieć, więc trzeba się pozbyć chłopa. Możemy tylko zyskać. (wolałabym już każdego chłopaka z MESY choćby i błędy popełniał, bo gorszy i tak żaden nie jest)
|
Byłaś na jakimś meczu MESY, czy tak tylko piszesz, bo to taki modny slogan ostatnio?
Titto napisał(a):

Seryjnie?
A pozostałe dwie kto strzelił?
|
Cytat:
Młoda Wisła prowadzi z Koroną 6:1! Trwa druga połowa. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Brud, Jeleń, Chrapek i trzy razy Rios
|
za facebook.com