Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10459
Stary 11.04.2011, 13:58
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Tę sprawę z korupcją powinni jak najszybciej wykorzystać Valckx z Basałajem i rozwiązać kontrakt z Łobo. Wisła przecież mówiła, że nie ma nic wspólnego z korupcją i nie chce mieć, więc trzeba się pozbyć chłopa. Możemy tylko zyskać. (wolałabym już każdego chłopaka z MESY choćby i błędy popełniał, bo gorszy i tak żaden nie jest)
Byłaś na jakimś meczu MESY, czy tak tylko piszesz, bo to taki modny slogan ostatnio?

Titto napisał(a):Wyświetl post
Seryjnie?
A pozostałe dwie kto strzelił?
Cytat:
Młoda Wisła prowadzi z Koroną 6:1! Trwa druga połowa. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Brud, Jeleń, Chrapek i trzy razy Rios
za facebook.com
Odpowiedz cytując