Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 11.04.2011, 13:58
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Łobo wejdzie w pierwszym. Biorac pod uwage ostatnie mecze i ostatnie zmiany, Łojtek wchodzi jako pierwszy z piłkarzy ofensywnych.
No chyba ze dziś Rios strzeli z 5 bramek.

Marne szanse Riosa, strzelił tylko 4
Andy pokazuje, że warto dac mu szansę, zobaczymy jak to Maaskant poukłada
Odpowiedz cytując