Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10681
Stary 11.04.2011, 13:56
Cytat:
Przyzwoicie to wygląda Vrdoljak i Rzeźniczak
dobrze Kucharczyk(piłkarsko-poza robieniem z siebie pajaca) i Hubnik
reszta to sa biegajacae koszulki
Kucharczyk robi z siebie pajaca? :| Kiedy? Chyba, że nawiązujesz do tego nura z Zagłębiem, kiedy mówił, że będzie musiał obejrzeć powtórki, czy był faul, czy nie. Ogólnie chłopak mało się udziela raczej i rzadko kiedy cokolwiek komentuje. Pajaca robi z siebie paru innych jełopów, Kucharczyk póki co jest z grubsza "czysty".

Kucharczyk, Hubnik, Vrdoljak, Rzeźniczak, przed kontuzją Kiełbowicz, ostatnio Wawrzyniak nieco solidniej, Radović w kratkę ale też biegającą koszulką nie jest. Do tego w mojej ocenie solidnie się zdarza Borysiukowi. Nie mamy drugiego skrzydłowego i to jest ból, ale ogólnie od pomocy w górę wygląda to jako tako. Natomiast stoperzy grają paralitycznie, a za bramkarzy mamy sabotażystów.

Najgorsze w nich wszystkich jest to, że stracą bramkę i schodzą z boiska, chociaż mecz jeszcze trwa. Tak fatalnie reagującej drużyny, to ja już dawno nie widziałem... Bo ogólnie, to większość z nich jest solidnymi piłkarzami i pod względem umiejętności nie mają się czego wstydzić.
Legionista
Odpowiedz cytując