|
Problemem Legii jest brak bramkarza(kazdy ze znajdujacych sie w kadrze zawalil przynajmniej 1 mecz) i problemy ze stoperami, czy to paralitykami(Kelhar i Komornicki) ktorzy musieli grac, czy to ze slabsza forma Astiza, czy w koncu z brakiem Choto... pomoc i atak wygladaja przyzwoicie.
|