Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10678
Stary 11.04.2011, 13:41
Problemem Legii jest brak bramkarza(kazdy ze znajdujacych sie w kadrze zawalil przynajmniej 1 mecz) i problemy ze stoperami, czy to paralitykami(Kelhar i Komornicki) ktorzy musieli grac, czy to ze slabsza forma Astiza, czy w koncu z brakiem Choto... pomoc i atak wygladaja przyzwoicie.
Odpowiedz cytując