|
Dokładnie. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba gra z Riosem na prawym skrzydle a Melikson zostaje, w środku pomocy.
Wątpię, aby Robert zdecydował się na skorzystanie z Garguły lub wystawił Riosa na środek a Maora na prawą pomoc.
Niestety obawiam się, że Maaskant postawi na...Łobodzińskiego, którego w Wiśle już nie chcę widzieć. Po jego nie udanym dryblingu straciliśmy bramkę z Podbeskidziem na Reymonta i po jego niecelnym podaniu straciliśmy bramkę z Koroną...
|