Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 11.04.2011, 13:09
W Kielcach zagraliśmy dobrze, ale tylko w ataku. Kilka ładnych kombinacji oraz bramka strzelona w osłabieniu mogły się podobać. Gorzej jednak z obroną, a już dramatycznie podczas bronienia przy stałych fragmentach gry. Maaskant musi zwrócić na to szczególną uwagę i poświęcić temu sporo czasu.

Bełchatów goszczony w Krakowie nie wydaje się być jakimś wymagającym rywalem, ale nie można go też zlekceważyć. Zwłaszcza, że wypadło nam dwóch podstawowych zawodników, którzy trzymają tę drużynę. Paradoksalnie jednak może się okazać, że brak Sobola wyjdzie nam na dobre. Wilk pokazał się z przyzwoitej strony rozpoczynając w pierwszej "11" mecz w Gdyni, a jeśli dodamy do tego zdarzenia z Kielc, to może on wyjść i zagrać na 200%. Bardziej obawiam się o zastępstwo dla Małeckiego. Naturalnym dla niego zmiennikiem jest Łobodziński, drugim zaś w kolejce do miejsca w składzie wydaje się być Żurawski, obaj niestety bezproduktywni. Maaskant nie zwykł kombinować ze składem, choć tak znaczące ubytki mogą skłonić go do zmian w ustawieniu oraz do zmian personalnych, na czym skorzysta - mam nadzieję - Rios lub Burliga.

Jeżeli nikt nie zachoruje lub nie nabawi się na treningu kontuzji, to moglibyśmy zagrać tak:

http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując