Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 11.04.2011, 12:50
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Jezeli ktos przyznaje sie do winy i dobrowolnie poddaje sie karze, to w tym momencie PZPN ma pelne mozliwosci dzialania, tzn. bez problemu moze ukarac takiego delikwenta dyskwalifikacja. Oczekuje powaznych konsekwencji wobec tych pilkarzy. Wiadomo, ze chlopcy nie ustawili tylko jednego meczu...a Piszczek dla mnie jest skonczony w reprezentacji Polski.
Niestety, jestem tego samego zdania. Niby Piszczek dobrowolnie się zgłosił i wyjaśniał... Na jego korzyść działa też młody wiek - miał wtedy 20 lat, mógł tłumaczyć że nie podejmował decyzji, nie miał nic do gadania.

Ale jednak brał udział w sprzedaży meczu - to jednak dyskwalifikuje jako reprezentanta Polski. Wielka szkoda, bo jest naprawdę dobrym bocznym obrońcą, lepszego w każdym razie nie mamy.

Co do Łobo - reakcja klubu musi być zdecydowana. Jest oficjalny zarzut postawiony przez prokuraturę, więc i klub musi podjąć oficjalne kroki.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując