Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 11.04.2011, 12:50
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Probierz swoimi słowami mógł mieć na celu zdjęcie presji ze swoich piłkarzy co może im pomoć, ale Jaga gra słabo, zobaczymy co pokażą w następnych kolejkach, na wyjazdach grają kiepsko ale mają dosyć łatwe wyjazdy do końca..
Mówisz o wyjeździe do Lubina czy na Kaufland? A może są także faworytem meczu z Polonią Warszawa?
Z ich formą wyjazdową to każdy wyjazd jest ciężki!Nawet ten w Bełchatowie. Wymęczyli jedno zwycięstwo, a już hurraoptymizm...
Odpowiedz cytując