Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10673
Stary 11.04.2011, 12:44
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Polonia faktyczne może urwać punkty kilku drużynom jednakże straty do czołówki są zbyt duże żeby powalczyć o coś ambitniejszego niż 7-10 miejsce. Z ligi spadnie Arka i Cracovia. Wisła pierwsza, Jaga druga, trzeci Lech. Po sezonie Skorża i pół Legii papa.
O czym ty mówisz? Mają 5 pkt straty do 3.miejsca, a w sobotę trzecia Legia jedzie do pod....ionego Poznania i nie sądzę, by wywiozła stamtąd jakieś pkt..

Idąc twoim tokiem rozumowania - Jagiellonia nie ma szans na dogonienie nas. Daleki byłbym, na 9 meczy przed końcem sezonu - od takich teorii.
Odpowiedz cytując