Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10447
Stary 11.04.2011, 12:43
No, sprawa z Wojtkiem jest śmierdząca. Do sprzedania meczu przyznała się większość grajków, wymieniany jest przez kolegów jako członek "grupy decyzyjnej" - co się trzyma kupy, bo w sezonie 2005/2006 był podstawowym zawodnikiem "Miedziowych" i na pewno wiedział co się w szatni dzieje.

Jasne, jest zasada domniemania winy. Ale klub powinien zażądać wyjaśnień od piłkarza. Jeśli się nie okażą one wystarczające - zawiesić w prawach zawodnika.

Tu musi być zdecydowane działanie, w tym momencie szargane jest dobre imię naszego klubu.

PS. Sprawa Pajlica moim zdaniem została rozwiązana - pozytywnie. Dobrze, że zawodnik i klub szybko zareagowali.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując