Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4566
Stary 11.04.2011, 12:41
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest, kolega chce sie wybrać na mecz, ale nie ma karty kibica. Czy żeby pojsc na mecz konieczna jest karta kibica? Wiadomo ze moze wyrobic itd, ale pytam czy bez karty sie wejdzie...
Wejdzie bez karty. Potrzebne jest tylko imię i nazwisko oraz pesel aby kupić bilet.
Odpowiedz cytując