StelmiOriginal napisał(a):

|
Jak to jest, kolega chce sie wybrać na mecz, ale nie ma karty kibica. Czy żeby pojsc na mecz konieczna jest karta kibica? Wiadomo ze moze wyrobic itd, ale pytam czy bez karty sie wejdzie...
|
Wejdzie bez karty. Potrzebne jest tylko imię i nazwisko oraz pesel aby kupić bilet.