For_FuN_ napisał(a):

|
a Piszczek dla mnie jest skonczony w reprezentacji Polski.
|
Tylko jeśli się nie mylę to Piszczek sam się zgłosił do prokuratury i zaczął sypać jako świadek. Jeśli tak nie było to poprawcie mnie.
W tym wypadku orzekanie wobec niego winy przez PZPN będzie bardziej skomplikowane i wydaje mi się, że może objąć go jakieś prawo łaski. Jak dla mnie jako piłkarz też jest skończony.
Sama "elyta".
PS. Ciekawe co z meczem Legia - KGHM w ich sezonie "mistrzowskim"?