Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 11.04.2011, 12:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
a Piszczek dla mnie jest skonczony w reprezentacji Polski.
Tylko jeśli się nie mylę to Piszczek sam się zgłosił do prokuratury i zaczął sypać jako świadek. Jeśli tak nie było to poprawcie mnie.

W tym wypadku orzekanie wobec niego winy przez PZPN będzie bardziej skomplikowane i wydaje mi się, że może objąć go jakieś prawo łaski. Jak dla mnie jako piłkarz też jest skończony.

Sama "elyta".

PS. Ciekawe co z meczem Legia - KGHM w ich sezonie "mistrzowskim"?
Odpowiedz cytując