martonas napisał(a):

|
Najważniejsze jest to że czas na zmiany już u was nadszedł, bo szansa że Maciuś zawali ten sezon do końca wcale taka mała nie jest.
|
To da się jeszcze ten sezon zwalić bardziej? Mając bilans 1-2-3 na wiosnę?
Spaść nie spadniemy, o to jestem pewny, a oglądanie tej drużyny w europejskich pucharach mogłoby być dla mnie męką nie do zniesienia, więc nie wiem co lepsze. Chyba najlepiej jakby zajęli spokojne 4 miejsce i nastąpiłaby kolejna rewolucja w pionie sportowym. Która to już ostatnimi czasy?
PS. Zdzisław Kapka za Miklasa sprzedawcę samochodów? Deal!