Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10671
Stary 11.04.2011, 12:26
martonas napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze jest to że czas na zmiany już u was nadszedł, bo szansa że Maciuś zawali ten sezon do końca wcale taka mała nie jest.
To da się jeszcze ten sezon zwalić bardziej? Mając bilans 1-2-3 na wiosnę?

Spaść nie spadniemy, o to jestem pewny, a oglądanie tej drużyny w europejskich pucharach mogłoby być dla mnie męką nie do zniesienia, więc nie wiem co lepsze. Chyba najlepiej jakby zajęli spokojne 4 miejsce i nastąpiłaby kolejna rewolucja w pionie sportowym. Która to już ostatnimi czasy?

PS. Zdzisław Kapka za Miklasa sprzedawcę samochodów? Deal!
Odpowiedz cytując