Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10446
Stary 11.04.2011, 12:25
zajacek napisał(a):Wyświetl post
Ale nigdzie nie napisano, by Łobo nie przyznał się do winy. W sprawie Zagłębia i poszczególnych zawodników Łobodziński był przesłuchiwany jako świadek - i oczywiście sam na tacy swojej głowy prokuratorowi nie podarował. Nie wiemy jak zeznawał w swojej własnej sprawie już jako podejrzany. Jeśli miał rozsądnego adwokata, to pewnie mu poradził daleko idącą współpracę (w świetle dowodów, które wypłynęły przy wcześniejszych sprawach).
Osobną kwestią jest czas i sposób rozwiązania z nim umowy - na dziś tylko porozumienie, albo trzeba czekać na dyskwalifikację z PZPNu.
im dłużej nie będzie się przyznawać do winy tym dłużej będzie miał kasę z kontraktu u nas, a nie są to drobne . Rozwiązanie nastąpi dopiero jak będzie jasność.
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując