|
Jezeli ktos przyznaje sie do winy i dobrowolnie poddaje sie karze, to w tym momencie PZPN ma pelne mozliwosci dzialania, tzn. bez problemu moze ukarac takiego delikwenta dyskwalifikacja. Oczekuje powaznych konsekwencji wobec tych pilkarzy. Wiadomo, ze chlopcy nie ustawili tylko jednego meczu...a Piszczek dla mnie jest skonczony w reprezentacji Polski.
|