|
Polonia faktyczne może urwać punkty kilku drużynom jednakże straty do czołówki są zbyt duże żeby powalczyć o coś ambitniejszego niż 7-10 miejsce. Z ligi spadnie Arka i Cracovia. Wisła pierwsza, Jaga druga, trzeci Lech. Po sezonie Skorża i pół Legii papa.
|