Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10670
Stary 11.04.2011, 12:23
Polonia faktyczne może urwać punkty kilku drużynom jednakże straty do czołówki są zbyt duże żeby powalczyć o coś ambitniejszego niż 7-10 miejsce. Z ligi spadnie Arka i Cracovia. Wisła pierwsza, Jaga druga, trzeci Lech. Po sezonie Skorża i pół Legii papa.
Odpowiedz cytując