Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10669
Stary 11.04.2011, 12:22
[QUOTE=emj10;1076091]Też piewcą Skorży nigdy nie byłem. Dawałem mu jakiś tam kredyt zaufania, którego oczywiście nie wykorzystał i powinien spakować manatki już teraz.

Ale... No właśnie ale. Czy coś zmieni w tym momencie przyjście Kasperczaka, czy Janasa? Może w kilku meczach zadziałałby efekt nowej miotły, ale co dalej? Znowu to samo.QUOTE]

Kasperczak czy Janas (zwłaszcza ten pierwszy) może mają więcej znajomych w światku, w związku z tym mecze z niezbyt zainteresowanymi będziecie mieć wygrane. Jeśli chodzi o bycie trenerem to już jak patrzyłem na Kaspra zaraz po powrocie do Wisły to już widziałem, że nic dobrego z tego nie będzie...
Wiadomo gdyby nie Jop, ale HK tj. po prostu już emeryt... kropka.
Ostatnio edytowane przez arti : 11.04.2011 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując