emj10 napisał(a):

|
Potrzebna jest kompleksowa zmiana struktur organizacyjnych w tym klubie, włącznie z wyrzuceniem na zbity pysk ludzi pokroju Miklasa i przeorganizowanie wszystkiego na nowo. Obawiam się, że przy obecnym właścicielu (ITI) takie ruchy są niewykonalne co skazuje nas na rotacje w pionie sportowym co sezon, czy dwa. Na bagnie domu się nie pobuduje. Niestety.
|
Jako, że ostatnio mamy udział w Waszej "wielkości" (Walter, Skorża, Szul ) możemy jeszcze pomóc w utrzymaniu kursu i wytransferować do Warszawy np. Zdziska Kapkę.
