Wyświetl pojedynczy post
Janek Skawina
Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Skawina - okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10437
Stary 11.04.2011, 11:43
W pt przy przedstawianiu składu, w jakim wystąpi Wisła na pewno nie wykrzyczę nazwiska Dragana! Poczekam w milczeniu, aż spiker przejdzie do następnego grajka. Fajnie by było gdyby cały młyn zamilczał przy jego nazwisku!
NIE DLA KOSMITÓW NA MŁYNIE!
Odpowiedz cytując