Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Janek Skawina
Member
Od: 09.2008
Skąd: Skawina - okolice
Offline
#
10437
11.04.2011, 11:43
W pt przy przedstawianiu składu, w jakim wystąpi Wisła na pewno nie wykrzyczę nazwiska Dragana! Poczekam w milczeniu, aż spiker przejdzie do następnego grajka. Fajnie by było gdyby cały młyn zamilczał przy jego nazwisku!
NIE DLA KOSMITÓW NA
M
ŁYNIE!
Janek Skawina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janek Skawina
Znajdź inne posty napisane przez Janek Skawina