Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
12
11.04.2011, 11:16
Obowiązkowe 3 pkt w tym meczu!
Żaden z ławkowiczów nie ma niestety podobnych walorów do Małego...
Może Rios, może Żuraw na chwilę... tracimy nasz ważny atut, a nie mamy ich niestety zbyt wiele...
arti