Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 11.04.2011, 10:41
nie widzę innej opcji niż pewna wygrana... GKS jest słaby nie oszukujmy się... trzeba uważać na nowaka i żewłakowa bo zawsze mogą coś namieszać... w sumie dobrze że mały dostał kartkę bo już wyczyścił konto i mam nadzieję że do końca sezonu będzie mógł grać...a że nie zagra Sobol to niestety jest to dla Nas plus... to już nie jest ten Sobol a Czarek spokojnie sobie poradzi
Odpowiedz cytując