Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10428
Stary 11.04.2011, 10:41
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Co do Łoba to rozwiązanie kontraktu ale dopiero po sezonie ponieważ teraz może się jeszcze przydać zwłaszcza ,że mamy tylko dwóch skrzydłowych Kirma i Małego .
Chyba raczysz żartować?! W przypadku gdy podana zostanie przez prokuraturę oficjalna informacja, że są zarzuty wobec Łobodzińskiego, kontrakt powinien zostać rozwiązany w trybie natychmiastowym, by nie zacytować tutaj klasyka i stwierdzić, że "Łobodzińskiego należy wypie*dolić dyscyplinarnie".
Odpowiedz cytując