Ela napisał(a):

W tego typu wypadkach kluby powinny za każdym razem obciążać wandali kosztami remontów i napraw.
Może by się jeden z drugim chwilę zastanowili co robią.
|
To jest niewykonalne bo pod trybunę pewnie nie ma kamer. To było zwykłe chuligaństwo - wiadomo o co chodzi.
Niestety wielu ludzi nie dorosło do poprawiających się warunków na stadionach. I nie ma się co dziwić, że kluby
kombinują jak nie wpuszczać kibiców gości. Jak ktoś robi syf na imprezach to na kolejne nikt go niechce zapraszać.
Trudno tu trzeba stosować odpowiedzialność grupową i drakońskie kary - wyjazdowicze to mniejsze grupy więc
mniej niewinnych ludzi ucierpi niż przy zamykaniu całych stadionów. Zresztą bez wyjazdów można się obejść - my
gramy u siebie już 2 lata bez obecności kibiców gości i jakoś żyjemy. Trudno, jak niektórzy nie dorośli.
Niech jeżdżą na wyjazdy kibice tych klubów, którzy się potrafią zachować, a reszta niech siedzi w domu i się uczy.
Wg. mnie powinni dostać zakaz do końca sezonu beż żadnego owdołania i tak samo zorganizowane grupy kibiców
klubów, które nie grają w danym meczu nie powinny być w ogóle wpuszczane - trudno.