Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10423
Stary 11.04.2011, 10:26
Ja bardzo chętnie dam Draganowi wskazówkę co do rekompensaty. Jest taka akcja, że dzieciaki przychodzą na trybuny i dostają szaliki. Panie Draganie, kwota z trzema zerami byłaby zapewne bardzo mile widziana.

Dla Pana to nie tak wiele, dla dzieciaków niewyobrażalnie dużo.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując