Ja bardzo chętnie dam Draganowi wskazówkę co do rekompensaty. Jest taka akcja, że dzieciaki przychodzą na trybuny i dostają szaliki. Panie Draganie, kwota z trzema zerami byłaby zapewne bardzo mile widziana.
Dla Pana to nie tak wiele, dla dzieciaków niewyobrażalnie dużo.