Temat
:
[21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
712
11.04.2011, 10:10
Pan Jotka
napisał(a):
Oglądnąłem magazyn ekstraklasy wg GóWno Prawda...Tam tworzą nową rzeczywistość! Probierz cwaniak, bo namiaścił Wisłe mistrzem, a ta się tak podekscytowała tym faktem, że się strasznie spięła i teraz Jaga będzie Wisłe gonić
To nic, że za tydzien Legiunia dostanie baty w Poznaniu, to nic że Jaga grała kaszanę i wymęczyła zwycięstwo z przedosatnią Arką i za tydzien jedzie do Lubina po co najwyżej remis. Teraz goni Wisłę hehhehhehe Oczywiście bajki pisze pan Pol
Najlepsza bajką jest---nerwowość przy R22 i sugerowanie zmiany trenera. No kuźwa Kaczyński się chowa w tworzeniu mitów!
Probierz swoimi słowami mógł mieć na celu zdjęcie presji ze swoich piłkarzy co może im pomoć, ale Jaga gra słabo, zobaczymy co pokażą w następnych kolejkach, na wyjazdach grają kiepsko ale mają dosyć łatwe wyjazdy do końca..
cinekw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cinekw
Znajdź inne posty napisane przez cinekw